RU
Танцювальна студія

Підготовка до весільного вальсу

Дбайливі педагоги танцюристи викладуть Вам декілька уроків по постановці весільного танцю, щоб Ваш перший весільний танець, перший танець молодожонів був чудово красивий. Уроки весільного танцю - прекрасний крок до вдосконалення своєї майстерності, щоб після постановки весільного танцю, Вам перший весільний танець, став першим спільним кроком в новий світ, танцювальним кроком. Перший весільний танець - шалено романтична і красива традиція...

З чим у багатьох з нас асоціюється перший танець молодожонів? Звичайно ж, з вальсом! Ніжним і романтичним, стриманим і витонченим, чуттєвим і навіть пристрасним.

Десятиліттями цей танець був просто символом весілля. Батьки, бабусі і дідусі багатьох сучасних молодожонів відкривали свій весільний бал саме вальсом. І якщо Ви хочете зробити його своїм першим весільним танцем, то усі присутні належним чином оцінять Вашу любов до традицій і тонкий смак.

Насправді, вальсовых мелодій досить багато, і під кожну з них цей танець виконуватиметься трохи по-різному.

Основна умова, без якої не можна виконати будь-який вальс, це знання вальсового кроку. Не зневіряйтеся, якщо Ви не умієте його виконувати, Ми із задоволенням допоможемо Вам освоїти техніку вальсу.

< усі направлення танців